SLOVAKIARING (SK)

Hodnotenie 

SLOVAKIA

200,00 €
S DPH 1-2 dni
Množstvo
Skladom

 

Doprava a dodanie tovaru

 

Reklamačný poriadok

Popis

Ponúkame okruhové jazdenie na jedinom slovenskom závodnom okruhu. V cene je zahrnuté štartovné na dva dni.

1.deň: 6x tréning po 20min

2.deň: 3x kvalifikácia 20min, warm-up 20min a pretek (SBK A, SSP A, NOVICE SBK+SSP).

Transponder nie je zahrnutý v cene (15€/deň).

V prípade záujmu možnosť jazdy s inštruktorom, ten bude pridelený podľa výkonnostnej triedy. Najrýchlejším jazdcom sa bude venovať Miro Laki Sloboda (prvý slovenský účastník ne pretekoch TT Isle of Man). 

Možnosť požičať motorku nastavenú priamo na konkrétneho jazdca podľa požiadaviek + komplet vybavenie na trať. Všetko je otázkou individuálnej dohody podľa potreby a nie je to zahrnuté v cene.

Info o okruhu:

SLOVAKIA RING je profesionálny a univerzálny motoristický areál, ktorého dominantou je pretekárska dráha disponujúca homologáciou Medzinárodnej automobilovej federácie (FIA) II. stupňa, ako aj Medzinárodnej motocyklovej federácie (FIM). Areál SLOVAKIA RING prináša okrem profesionálneho motoršportu aj jedinečnú šancu zdokonaliť si svoje vodičské schopnosti, vyskúšať si rýchlu jazdu, precvičiť techniku, vychutnať si radosť zo slobody za volantom. 

Parametre okruhu zaraďujú SLOVAKIA RING medzi najdlhšie trate Európy. Technickou náročnosťou je veľkou výzvou aj pre tých najskúsenejších, dimenzie výbehových zón zaručujú maximálnu bezpečnosť. Na dráhe sa nachádzajú štyri umelo vytvorené prevýšenia, tzv. horizonty, ktoré sú spestrením celej dráhy a jazdcom dodajú ďalší adrenalín.

Pretekárske tímy a agentúry majú k dispozícii ideálny priestor pre organizáciu svojho podujatia, a to po každej stránke. Okruh spĺňa kritériá FIM a FIA pre organizovanie významných medzinárodných motoristických podujatí, vďaka čomu je každoročne miestom konania top medzinárodných podujatí ako WTCR (FIA Svetový pohár cestovných automobilov), Blancpain GT, ADAC GT Masters, Veľká cena SR preteky cestných automobilov, Alpe Adria Championship, FIM EWC (Majstrovstvá sveta vytrvalostné preteky cestných motocyklov), FIA CEZ Rallycross, FIA ETRC (Majstrovstvá Európy preteky ťahačov na okruhu), či driftérsky šampionát King of Europe.

Autorom projektu je skúsený rakúsky architekt Hans Roth, ktorý je taktiež autorom viacerých obdobných projektov na území Rakúska a Maďarska. Toto univerzálne a profesionálne motoristické zariadenie je pilotné a zatiaľ jediné svojho druhu na území Slovenskej republiky.

Detaily produktu
Recenzie

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napíšte svoju recenziu

Tyco BMW dámske tričko

SLOVAKIARING (SK)

SLOVAKIA

Napíšte svoju recenziu
5 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Sledujte nás na Facebooku